מברכים על המוגמר במכללת מבחר!

במכללת מבחר חגגו בחודש האחרון 2 טקסי קבלת תארים, בוגרים ובוגרות אשר סיימו בס"ד מסלול סיעוד לנשים ומסלול מדעי המחשב לגברים קבלו את התואר הראשון מטעם 'המרכז האקדמי לב'.

סיעוד זה ייעוד

בטקס הראשון –  קבלו את התואר הראשון   (BSN )בסיעוד –  60 בוגרות המחזור ה-6 לסיעוד במכללת מבחר, 60 אחיות, אשר יוצאות לשליחות חייהן בתפקיד בו הן זוכות מדי יום להיות שותפות בעשייה מצילת חיים, ולקדש שם שמיים בכל רגע. 

יחד עם בני משפחותיהן הנרגשים של מקבלות התואר, נכחו במעמד המרשים חברי הנהלת מכללת מבחר, עו"ד אריאל פוס – יו"ר הועד המנהל יחד עם נציגי 'המרכז האקדמי לב': פרופ' חיים סוקניק – נשיא המרכז, ופרופ' קנת הוכברג – רקטור המרכז. ד"ר דב רובין – יו"ר חבר הנאמנים, פרופ' פרידה גנץ – דיקן הפקולטה, ד"ר חיה רז – ראש החוג וגב' אידה בצלאל – ראש התכנית. 

שיתוף הפעולה ההדדי והמבורך בין 'המרכז האקדמי לב' לבין מכללת מבחר, מצמיח את פירות ההצלחה ומוכיח כי ניתן להגיע למצוינות אקדמית ברמה הגבוהה ביותר, בלי להתפשר על עקרונות היהדות החרדית מבית אבא.

בטקס צוין בהתפעלות כי במחזור זה כמו כל המחזורים הקודמים לו, למרות שהלמידה היתה מורכבת ומאתגרת מאי פעם – בעקבות הקורונה ואתגרי התקופה – נרשמה 100% הצלחה בבחינות של משרד הבריאות, ובנוסף אחוז התלמידות אשר סיימו בהצטיינות הינו מהגבוהים בארץ (20%), וכל אחת מן המסיימות משובצת היום בעבודה מפרנסת ומספקת בתחום הסיעוד.

מדעי המחשב – פרנסה ברווח

בסיום הטקס הראשון התקיים בקומה נפרדת הטקס השני, בו התאספו בוגרי המחזור ה- 5 של מסלול מדעי המחשב גם הוא מטעם 'המרכז האקדמי לב' יחד עם בני משפחותיהם הנרגשים, חברי הנהלת מכללת מבחר, ונציגי ה'מרכז האקדמי לב'.

"נבחרת המוכשרים של מסלול מדעי המחשב מביאים הרבה כבוד למכללת מבחר ולמרכז האקדמי לב, שבזכות השותפות המיוחדת שלנו איתם, אנחנו כעת קוצרים את פירות ההצלחה יחד עם הבוגרים היקרים שלנו, אשר כל אחד מהם מסודר ב"ה במקצוע מפרנס ומתגמל ברווח", ציין בהתרגשות ברק עמר, מנהל תכניות הגברים במבחר אשר הנחה את הטקס ,  

כבכל טקס הענקת תארים של המכללה, משפחת פוס היקרה העומדת לימין המכללה העניקה גם בטקסים אלו פרסי הצטיינות ע"ש מייסד המכללה – הרב ד"ר אברהם פוס ז"ל, אשר חזונו הולך ומתגשם, בדמות אלפי בוגרים ובוגרות מכללת מבחר אשר מתפרנסים בכבוד תוך קידוש ה' מדי יום ביומו. 

אם גם אתם שואפים להתקדם למקצוע מפרנס ברווח מבלי להתפשר על ערכים ואוירה חרדית שמורה, התקשרו ליועצי הלימוד שלנו: 03-5726106

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.