מכללת מבחר נתנה חסות ליום עיון של ארגון 'אחות משלנו'

'אחות משלנו' הוקמה לפני כשנתיים וכיום חברות בה כ - 250 אחיות חרדיות מכל רחבי הארץ, הקהילה נותנת מענה לאחיות חרדיות ב מענה לשאלות הלכתיות הנוגעות לעבודת האחות ע"י רבנים, מקיימת דיונים מקצועיים, אתיים, שיתופי ידע, ייעוציים ועזרה הדדית בין חברות הקהילה.

הנהלת מבחר המכירה בצורך העצום של חיבור כל האחיות החרדיות לגוף מחזק ומעצים הרימה הכפפה ופתחה שעריה לכנס עיון מושקע שהתקיים בתחילת החודש, למרות היום הגשום והסוער התאספו עשרות אחיות חרדיות מכל רחבי הארץ מתוכן בוגרות וסטודנטיות שנה ג' וד' במכללת מבחר,

את האירוע פתח וחיזק את השומעות בדברי ברכה ומענייני דיומא הרב מאיר יעקובוביץ, מנכ"ל מכללת מבחר, 

בהמשך נהנו באות הכנס מהרצאתה המחכימה של ד"ר אהובה ספיץ, ראשת החוג לסיעוד במרכז אקדמי לב העוסקת במקצועות הסיעוד מזה 30 שנה, – יוזמת ומקימת קהילת 'אחות משלנו' יחד עם הגב' תרצה ון הנדל, וגב' יעל דאוס – אשר מוסרות נפשן בהתנדבות לטובת הארגון.

גולת הכותרת של היום היה הפאנל בהנחייתה של ד"ר ספיץ – שנעשה בשיתוף דינאמי של האחיות מהקהל. בפאנל הועלו סוגיות כבדות משקל העומדות לפתחה של כל אחות בכל מקום. לדוגמא: הארכת חיים ואלו פעולות יש לעשות – היכן הגבול, בראי ההלכה, עבודה בשבת ועוד… האחיות נתרמו בצורה מדהימה הבינו שהן לא לבד במערכה ויש גוף גדול שמסייע ונותן גב בדברים כה חשובים של הצלת חיים ושמירה על ההלכה.

במהלך יום העיון – נהנו המשתתפות מארוחה חלבית עשירה ומאירוח מסור ומפנק כמיטב המסורת של מכללת מבחר

בסיום הכנס אמרה בהתרגשות נציגת משרד הבריאות הגב' שירלי לוז שהשתתפה בכנס מתחילתו ועד סופו: "אתן אור גדול עבור מערכת הבריאות ואני מרגישה הודיה גדולה להיות פה היום, להודות ולהוקיר על העשייה שלכן…" 

האירוע הסתיים בטעם של עוד ובקריאה לאחיות נוספות- הצטרפנה לקהילת 'אחות משלנו'  ותוכלנה ליהנות מעשיה חברתית מעשית 

ואם גם את שואפת להתקדם למקצוע הסיעוד שהינו מלא סיפוק ועשייה אשר שכרו הן הכלכלי והן הרוחני בצדו- ומחפשת מקום בו לומדים במקצועיות בלתי מתפשרת, יחד עם שמירה על הערכים החשובים לך, יועצות הלימודים שלנו יעמדו לעזרתך ויכוונו אותך למקצוע המתאים לך ביותר. לפרטים ולבדיקת התאמה, התקשרי עוד היום: 03-5726106

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.